Kompletný program ZOH 2018 (po dňoch)

ZOH sa začínajú v piatok 9.februára 2018. Hokejový turnaj štartuje 14.februára. Olympiáda sa skončí 25.februára. Pozrite si kompletný program Zimných olympijských hier 2018 v Pjongčangu.

Za zlato sľúbil Slovenský olympijský výbor 50.000 eur, čo je o päťtisíc viac ako v Soči. V kolektívnych športoch je odmena pre každého športovca v prípade umiestnenia na 1. až 6.mieste stanovená od 15.000 po 4.000 eur.

Program Zimných olympijských hier 2018

Kompletný program Zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu po jednotlivých dňoch.


Štvrtok, 8. február

01:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
12:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): večerný program
13:30 Skoky na lyžiach (Individuálne preteky na strednom mostíku): kvalifikácia – muži

Piatok, 9. február

00:35 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program mužov
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program športových dvojíc
02:00 Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): kvalifikácia – ženy
03:45 Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): kvalifikácia – muži
05:35 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
12:00 Otvárací ceremoniál

Sobota, 10. február

01:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
02:00 Snowboarding (Slopestyle): kvalifikácia – muži
08:15 Beh na lyžiach (Skiatlon): finále – ženy A. Procházková
08:40 Hokej (Turnaj žien): Japonsko – Švédsko (B) – ženy
11:00 Short track (1500 m): finále – muži
11:00 Short track (Štafeta 3000 m): kvalifikácia – ženy
11:00 Short track (500 m): kvalifikácia – ženy
11:10 Sánky (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – muži J. Ninis, J. Šimoňák
12:00 Rýchlokorčuľovanie (3000 m): finále – ženy
12:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): večerný program
12:15 Biatlon (Šprint 7,5 km): finále – ženy A. Kuzminová, P. Fialková
13:10 Hokej (Turnaj žien): Švajčiarsko – Južná Kórea (B) – ženy
13:35 Skoky na lyžiach (Individuálne preteky na strednom mostíku): finále – muži

Nedeľa, 11. február

01:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): dopoludňajší program
02:00 Snowboarding (Slopestyle): finále – muži
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy športových dvojíc
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program tanečných párov
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): krátky program žien
03:00 Alpské lyžovanie (Zjazd): finále – muži
05:30 Snowboarding (Slopestyle): kvalifikácia – ženy K. Medlová
07:15 Beh na lyžiach (Skiatlon): finále – muži
08:00 Rýchlokorčuľovanie (5000 m): finále – muži
08:40 Hokej (Turnaj žien): Fínsko – USA (A) – ženy
10:50 Sánky (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – muži J. Ninis, J. Šimoňák
11:30 Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 1. kolo – ženy
12:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): Tie-break
12:15 Biatlon (Šprint 10 km): finále – muži M. Kazár, M. Otčenáš
13:00 Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 2. kolo – ženy
13:10 Hokej (Turnaj žien): Kanada – Rusko (A) – ženy

Pondelok, 12. február

01:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): 1. semifinále
02:00 Snowboarding (Slopestyle): finále – ženy K. Medlová* (v prípade postupu)
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy žien
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy
02:00 Krasokorčuľovanie (Súťaž tímov): voľné jazdy mužov
02:15 Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 1. kolo – ženy P. Vlhová
05:30 Snowboarding (U rampa): kvalifikácia – ženy
05:45 Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 2. kolo – ženy P. Vlhová*
08:40 Hokej (Turnaj žien): Švajčiarsko – Japonsko (B) – ženy
11:10 Biatlon (Stíhacie preteky 10 km): finále – ženy Kuzminová, P. Fialková *
11:30 Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 1. kolo – muži
11:50 Sánky (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – ženy K. Šimoňáková
12:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): 2. semifinále
13:00 Biatlon (Stíhacie preteky 12,5 km): finále – muži
13:00 Akrobatické lyžovanie (Jazdy v bubnoch): 2. kolo – muži
13:10 Hokej (Turnaj žien): Švédsko – Južná Kórea (B) – ženy
13:30 Rýchlokorčuľovanie (1500 m): finále – ženy
13:50 Skoky na lyžiach (Individuálne preteky na strednom mostíku): finále – ženy

Utorok, 13. február

01:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): o bronz
02:00 Snowboarding (U rampa): finále – ženy
03:30 Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 1. kolo – Zjazd – muži Ad. Žampa*
05:00 Snowboarding (U rampa): kvalifikácia – muži
07:00 Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 2. kolo – slalom – muži Ad. Žampa*
08:40 Hokej (Turnaj žien): Kanada – Fínsko (A) – ženy
09:30 Beh na lyžiach (Šprint klasicky): kvalifikácia – ženy A.Procházková
09:30 Beh na lyžiach (Šprint klasicky): kvalifikácia – muži P. Mlynár
11:00 Short track (Štafeta 5000 m): kvalifikácia – muži
11:00 Short track (1000 m): kvalifikácia – muži
11:00 Short track (500 m): finále – ženy
11:30 Sánky (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – ženy K. Šimoňáková
12:00 Beh na lyžiach (Šprint klasicky): finále – muži P. Mlynár*
12:00 Rýchlokorčuľovanie (1500 m): finále – muži
12:00 Beh na lyžiach (Šprint klasicky): finále – ženy A. Procházková*
12:05 Curling (Turnaj zmiešaných dvojíc): finále
13:10 Hokej (Turnaj žien): USA – Rusko (A) – ženy

Streda, 14. február

01:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
02:00 Krasokorčuľovanie (Športové dvojice): krátky program
02:15 Alpské lyžovanie (Slalom): 1. kolo – ženy V. Velez-Zuzulová, P. Vlhová
02:30 Snowboarding (U rampa): finále – muži
04:10 Hokej (Turnaj žien): Švédsko – Švajčiarsko (B) – ženy
05:45 Alpské lyžovanie (Slalom): 2. kolo – ženy V. Velez-Zuzulová*, P. Vlhová*
06:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
07:00 Severská kombinácia (Individuálne preteky – skoky, stredný mostík): preteky – muži
08:40 Hokej (Turnaj žien): Južná Kórea – Japonsko (B) – ženy
09:45 Severská kombinácia (Individuálne preteky – Beh na lyžiach, 10 km): finále – muži
11:00 Rýchlokorčuľovanie (1000 m): finále – ženy
12:05 Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:05 Biatlon (Vytrvalostné preteky 15 km): finále – ženy A. Kuzminová, P. Fialková
12:20 Sánky (Dvojice): 1. a 2. jazdy – muži M. Solčanský, K. Stuchlák
13:10 Hokej (Turnaj mužov): USA – Slovinsko (B) – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Slovensko – Rusko (B) – muži Hokejisti

Štvrtok, 15. február

01:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
02:00 Skeleton (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – muži
02:30 Krasokorčuľovanie (Športové dvojice): voľné jazdy
03:00 Alpské lyžovanie (Super obrovský slalom): finále – muži
03:00 Snowboarding (Snowboardcross): rozjazdy – muži
04:10 Hokej (Turnaj žien): USA – Kanada (A) – ženy
04:10 Hokej (Turnaj mužov): Fínsko – Nemecko (C) – muži
05:30 Snowboarding (Snowboardcross): finále – muži
06:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
07:30 Beh na lyžiach (10 km voľne): finále – ženy A. Procházková
08:40 Hokej (Turnaj mužov): Nórsko – Švédsko (C) – muži
08:40 Hokej (Turnaj žien): Rusko – Fínsko (A) – ženy
12:00 Biatlon (Vytrvalostné preteky 20 km): finále – muži M. Kazár, M. Otčenáš
12:00 Rýchlokorčuľovanie (10000 m): finále – muži
12:00 Akrobatické lyžovanie(Akrobatické skoky): kvalifikácia – ženy
12:05 Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Švajčiarsko – Kanada (A) – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Česko – Južná Kórea (A) – muži
13:30 Sánky (Tímová štafeta): finále

Piatok, 16. február

01:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
01:30 Skeleton (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – muži
02:00 Snowboarding (Snowboardcross): rozjazdy – ženy
02:00 Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): krátky program – muži
04:10 Hokej (Turnaj mužov): USA – Slovensko (B) – muži Hokejisti
04:15 Snowboarding (Snowboardcross): finále – ženy
06:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
07:00 Beh na lyžiach (15 km voľne): finále – muži P. Mlynár*
08:40 Hokej (Turnaj mužov): Rusko – Slovinsko (B) – muži
12:00 Rýchlokorčuľovanie (5000 m): finále – ženy
12:00 Akrobatické lyžovanie (Akrobatické skoky): finále – ženy
12:05 Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:20 Skeleton (Individuálne preteky): 1. a 2. jazdy – ženy
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Švédsko – Nemecko (C) – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Fínsko – Nórsko (C) – muži
13:30 Skoky na lyžiach (Individuálne preteky velký mostík): kvalifikácia – muži

Sobota, 17. február

01:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
02:00 Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): voľné jazdy – muži
02:00 Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): kvalifikácia – ženy
03:00 Alpské lyžovanie (Super obrovský slalom): finále – ženy
04:10 Hokej (Turnaj žien): štvrťfinále – ženy
04:10 Hokej (Turnaj mužov): Kanada – Česko (A) – muži
05:00 Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): finále – ženy
06:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
08:40 Hokej (Turnaj žien): štvrťfinále – ženy
08:40 Hokej (Turnaj mužov): Južná Kórea – Švajčiarsko (A) – muži
10:30 Beh na lyžiach (Štafeta 4 × 5 km): finále – ženy
11:00 Short track (1000 m): finále – muži
11:00 Short track (1500 m): finále – ženy
12:00 Akrobatické lyžovanie (Akrobatické skoky): kvalifikácia – muži
12:05 Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
12:15 Biatlon (Preteky s hromadným štartom 12,5 km): finále – ženy A. Kuzminová*, P. Fialková*
12:20 Skeleton (Individuálne preteky): 3. a 4. jazdy – ženy
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Slovinsko – Slovensko (B) – muži Hokejisti
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Rusko – USA (B) – muži
13:30 Skoky na lyžiach (Individuálne preteky veľký mostík): finále – muži

Nedeľa, 18. február

01:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
02:00 Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): kvalifikácia – muži
02:15 Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 1. kolo – muži An. Žampa
04:10 Hokej (Turnaj žien): o 5. – 8. místo – ženy
04:10 Hokej (Turnaj mužov): Nemecko – Nórsko (C) – muži
05:15 Akrobatické lyžovanie (Slopestyle): finále – muži
05:45 Alpské lyžovanie (Obrovský slalom): 2. kolo – muži An. Žampa*
06:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
07:15 Beh na lyžiach (Štafeta 4 × 10 km): finále – muži
08:40 Hokej (Turnaj žien): o 5. – 8. miesto – ženy
08:40 Hokej (Turnaj mužov): Česko – Švajčiarsko (A) – muži
12:00 Rýchlokorčuľovanie (500 m): finále – ženy
12:00 Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): kvalifikácia – muži
12:00 Akrobatické lyžovanie (Akrobatické skoky): finále – muži
12:05 Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:05 Boby (Dvojbob): 1. a 2. jazdy – muži
12:15 Biatlon (Preteky s hromadným štartom 15 km): finále – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Švédsko – Fínsko (C) – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): Kanada – Južná Kórea (A) – muži

Pondelok, 19. február

01:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
01:30 Snowboarding (Big Air): kvalifikácia – ženy K. Medlová
02:00 Akrobatické lyžovanie (U rampa): kvalifikácia – ženy
02:00 Krasokorčuľovanie (Tanečné páry): krátke tance L. Myslivečková, L. Csölley
05:10 Hokej (Turnaj žien): semifinále – ženy
06:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
12:00 Rýchlokorčuľovanie (500 m): finále – muži
12:00 Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): kvalifikácia – ženy
12:05 Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
12:15 Boby (Dvojbob): 3. a 4. jazdy – muži
13:10 Hokej (Turnaj žien): semifinále – ženy
13:30 Skoky na lyžiach (Tímové preteky veľký mostík): finále – muži

Utorok, 20. február

01:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
02:00 Krasokorčuľovanie (Tanečné páry): voľné tance L. Myslivečková, L. Csölley*
02:30 Akrobatické lyžovanie (U rampa): finále – ženy
04:10 Hokej (Turnaj žien): o 7. – 8. miesto – ženy
04:10 Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
05:00 Akrobatické lyžovanie (U rampa): kvalifikácia – muži
06:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
08:40 Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
08:40 Hokej (Turnaj žien): o 5. – 8. miesto – ženy
11:00 Severská kombinácia (Individuálne preteky – skoky, veľký mostík): preteky – muži
11:00 Short track (500 m): kvalifikácia – muži
11:00 Short track (1000 m): kvalifikácia – ženy
11:00 Short track (Štafeta 3000 m): finále – ženy
12:05 Curling (Turnaj mužov): večerný program – muži
12:15 Biatlon (Zmiešaná štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km): finále Tím Slovenska
12:50 Boby (Dvojbob): 1. a 2. jazdy – ženy
13:10 Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): kvalifikácia play off – muži
13:45 Severská kombinácia (Individuálne preteky – Beh na lyžiach, 10 km): finále – muži

Streda, 21. február

01:05 Curling (Turnaj žien): dopoludňajší program – ženy
01:30 Snowboarding (Big Air): kvalifikácia – muži
02:00 Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): krátky program – ženy N. Rajičová
03:00 Alpské lyžovanie (Zjazd): finále – ženy
03:30 Akrobatické lyžovanie (Skikros): kvalifikácia – muži
04:10 Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži
05:15 Akrobatické lyžovanie (Skikros): finále – muži
06:05 Curling (Turnaj mužov): dopoludňajší program – muži
08:40 Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži
08:40 Hokej (Turnaj žien): o bronz – ženy
09:00 Beh na lyžiach (Tímový šprint): finále – muži
11:00 Beh na lyžiach (Tímový šprint): finále – ženy
12:00 Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): finále – ženy
12:00 Rýchlokorčuľovanie (preteky družstiev): finále – muži
12:05 Curling (Turnaj žien): večerný program – ženy
12:40 Boby (Dvojbob): 3. a 4. jazdy – ženy
13:10 Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): štvrťfinále – muži

Štvrtok, 22. február

01:05 Curling (Turnaj žien): tie-break – ženy
01:05 Curling (Turnaj mužov): tie-break – muži
02:15 Alpské lyžovanie (Slalom): 1. kolo – muži Ad. Žampa
03:30 Akrobatické lyžovanie (U rampa): finále – muži
04:00 Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): kvalifikácia – ženy
04:00 Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): kvalifikácia – muži
05:10 Hokej (Turnaj žien): finále – ženy
05:45 Alpské lyžovanie (Slalom): 2. kolo – muži Ad. Žampa*
08:30 Severská kombinácia (Tímové preteky – skoky, veľký mostík): preteky – muži
11:00 Short track (1000 m): finále – ženy
11:00 Short track (Štafeta 5000 m): finále – muži
11:00 Short track (500 m): finále – muži
11:20 Severská kombinácia (Tímové preteky – Beh na lyžiach, štafeta 4 x 5 km): finále – muži
12:05 Curling (Turnaj mužov): semifinále – muži
12:15 Biatlon (Štafeta 4 × 6 km): finále – ženy

Piatok, 23. február

01:30 Snowboarding (Big Air): finále – ženy K. Medlová*
02:00 Krasokorčuľovanie (Jednotlivci): voľné jazdy – ženy N.Rajičová*
03:00 Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 1. kolo – Zjazd – ženy P. Vlhová*
03:30 Akrobatické lyžovanie (Skikros): rozjazdy – ženy
05:15 Akrobatické lyžovanie (Skikros): finále – ženy
06:30 Alpské lyžovanie (Superkombinácia): 2. kolo – slalom – ženy P. Vlhová*
07:35 Curling (Turnaj mužov): o bronz – muži
08:40 Hokej (Turnaj mužov): semifinále – muži
11:00 Rýchlokorčuľovanie (1000 m): finále – muži
12:05 Curling (Turnaj žien): semifinále – ženy
12:15 Biatlon (Štafeta 4 × 7,5 km): finále – muži
13:10 Hokej (Turnaj mužov): semifinále – muži

Sobota, 24. február

01:30 Boby (Štvorbob): 1. a 2. jazdy – muži
02:00 Snowboarding (Big Air): finále – muži
03:00 Alpské lyžovanie (Tímová súťaž): finále Účasť Slovenska
04:00 Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): finále – ženy
04:00 Snowboarding (Paralelný obrovský slalom): finále – muži
06:00 Beh na lyžiach (50 km klasicky): finále – muži
07:35 Curling (Turnaj mužov): finále – muži
12:00 Rýchlokorčuľovanie (Preteky s hromadným štartom): finále – ženy
12:00 Rýchlokorčuľovanie (Preteky s hromadným štartom): finále – muži
12:05 Curling (Turnaj žien): o bronz – ženy
13:10 Hokej (Turnaj mužov): o bronz – muži

Nedeľa, 25. február

01:05 Curling (Turnaj žien): finále – ženy
01:30 Krasokorčuľovanie (Záverečná exhibícia): preteky
01:30 Boby (Štvorbob): 3. a 4. jazdy – muži
05:10 Hokej (Turnaj mužov): finále – muži
07:15 Beh na lyžiach (30 km klasicky): finále – ženy
12:00 Záverečný ceremoniál

 

Zdroj: tasr