MS v hokeji 2017 naživo – program TV prenosov

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2017 z miest Kolín nad Rýnom a Paríž odvysiela Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) a Česká televízia.

V tabuľke prinášame zoznam živých zápasov a záznamy, ktoré odvysielajú programy Jednotka ›, Dvojka ›. Pri ČT sport › uvádzame iba zápasy, ktoré budú odvysielané naživo.

Všetko podstatné k majstrovstvám sveta v hokeji 2017 nájdete TU »

Živé prenosy z Majstrovstiev sveta v hokeji 2017

Programy RTVS Dátum Čas Zápas Česká televízia
Dvojka ›? 5.5. 16:00 Švédsko – Rusko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 65 min.) 5.5. 18:55 Fínsko Bielorusko
Jednotka › 5.5. 20:00 Kanada – Česko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 5.5. 23:30 Nemecko – USA
Dvojka › 6.5. 12:00 Lotyšsko – Dánsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 75 min.) 6.5. 14:45 Švajčiarsko – Slovinsko ČT sport ›
Jednotka › 6.5. 16:00 SLOVENSKO – Taliansko
Dvojka › (naživo od II. tretiny) 6.5. 21:00 Nemecko – Švédsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam) 6.5. 23:30 Česko – Bielorusko ČT sport › (o 16:15)
Dvojka › (záznam) 7.5. 1:00 Francúzsko – Nórsko
Dvojka › 7.5. 12:00 Rusko – Taliansko
Dvojka › (záznam 75 min.) 7.5. 14:45 Kanada – Slovinsko ČT sport ›
Dvojka › 7.5. 16:00 USA – Dánsko
Dvojka › (záznam 65 min.) 7.5. 18:55 Fínsko – Francúzsko ČT sport › (o 16:15)
Jednotka › 7.5. 20:00 SLOVENSKO – Lotyšsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam 90 min.) 7.5. 23:30 Nórsko – Švajčiarsko
Dvojka › 8.5. 16:00 Nemecko – Rusko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 65 min.) 8.5. 18:55 Kanada – Bielorusko
Dvojka › 8.5. 20:00 USA – Švédsko
Dvojka › (záznam 90 min.) 8.5. 23:30 Česko – Fínsko ČT sport › (o 20:15)
Dvojka › 9.5. 16:00 Taliansko – Lotyšsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 65 min.) 9.5. 18:55 Slovinsko – Nórsko ČT sport › (o 16:15)
Jednotka › 9.5. 20:00 SLOVENSKO – Dánsko
Dvojka › (záznam – 90 min.) 9.5. 23:30 Švajčiarsko – Francúzsko
Dvojka › 10.5. 16:00 Švajčiarsko – Bielorusko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 65 min.) 10.5. 18:55 USA – Taliansko
Jednotka › 10.5. 20:00 SLOVENSKO – Nemecko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 11.5. 1:10 Fínsko – Slovinsko ČT sport ›
Dvojka › 11.5. 16:00 Rusko – Dánsko
Dvojka › (záznam – 65 min.) 11.5. 18:55 Česko – Nórsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 11.5. 23:45 Kanada – Francúzsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 12.5. 1:15 Švédsko – Lotyšsko ČT sport ›
Dvojka › 12.5. 16:00 Česko – Slovinsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 65 min.) 12.5. 18:55 Švédsko – Taliansko
Dvojka › 12.5. 20:00 Nemecko – Dánsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 12.5. 23:30 Francúzsko – Bielorusko ČT sport ›
Dvojka › 13.5. 12:00 Lotyšsko – USA ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 75 min.) 13.5. 14:45 Nórsko – Fínsko ČT sport ›
Jednotka › 13.5. 16:00 SLOVENSKO – Rusko
Dvojka › (naživo od III. tretiny) 13.5. 21:00 Kanada – Švajčiarsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 13.5. 23:30 Slovinsko – Bielorusko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 14.5. 1:00 Nemecko – Taliansko ČT sport ›
Jednotka › 14.5. 16.00 SLOVENSKO – USA
Dvojka › (záznam – 65 min.) 14.5. 18:55 Francúzsko – Česko ČT sport ›
Dvojka › 14.5. 20:00 Švédsko – Dánsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 14.5. 23:00 Fínsko – Švajčiarsko ČT sport › (o 16:15)
Dvojka › 15.5. 16:00 Kanada – Nórsko
Dvojka › (záznam – 65 min.) 15.5. 18:55 Taliansko – Dánsko
Dvojka › 15.5. 20:00 Rusko – Lotyšsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 90 min.) 15.5. 23:30 Francúzsko – Slovinsko
Jednotka › 16.5. 12:00 SLOVENSKO – Švédsko ČT sport ›
Dvojka › (záznam – 75 min.) 16.5. 14:45 Bielorusko – Nórsko
Dvojka › 16.5. 16:00 Rusko – USA
Dvojka › (záznam – 65 min.) 16.5. 18:55 Česko – Švajčiarsko ČT sport › (o 16:15)
Dvojka › 16.5. 20:00 Kanada – Fínsko
Dvojka › (záznam – 90 min.) 16.5. 23:30 Nemecko – Lotyšsko
O postupujúcich tímoch sa rozhodne počas súťaže:

štvrťfinále

RTVS 18.5. 16:00 štvrťfinále č.1 ČT sport ›
RTVS (záznam – 65 min.) 18.5. 18:55 štvrťfinále č.2
RTVS 18.5. 20:00 štvrťfinále č.3 ČT sport ›
RTVS (záznam – 90 min.) 18.5. 20:30 štvrťfinále č.4

semifinále

RTVS 20.5. 15:00 semifinále č.1 ČT sport ›
RTVS 20.5. 19:00 semifinále č.2 ČT sport ›

boj o 3. miesto

RTVS 21.5.

16:00

zápas o bronz ČT sport ›

finále

RTVS 21.5. 20:25 finálový zápas ČT sport ›
Zdroj: rtvs.sk