Ostatné športy Video

Peter Sagan získal titul majstra Slovenska! (VIDEO)

Slovenský cyklista Peter Sagan sa stal suverénnym víťazom spoločných Majstrovstiev Česka a Slovenska v cestnej cyklistike, keď triumfoval po sólovom úniku.

Aj na druhom mieste celkovo skončil slovenský cyklista – Juraj Sagan. Starší brat úspešnejšieho Petra získal titul v predchádzajúcich dvoch rokoch.

Priebeh pretekov M-ČR a SR v cyklistike 2018 v kategórii Elite (Plzeň) ste mohli sledovať Online >>

Pozrite si úsmevný moment, ako slovenskí fanúšikovia skandujú na pôde našich susedov: „Peter Sagan vám tu rybník vypáli!“

Peter Sagan získal 106, víťazstvo v profikariére a dobre sa naladil pred letným vrcholom sezóny, ktorým bude pre neho tradične Tour de France (7.- 29. 7.).

Stále platí, že bratia Peter a Juraj Saganovci neprepustili domáci titul inému jazdcovi už od roku 2011.. Okrem šiestich prvenstiev Petra pridal starší Juraj dva slovenské tituly práve v posledných dvoch rokoch.