Tipsport Liga All-Star víkend: Zápas hviezd Tipsport Ligy (VIDEO)

Zápas hviezd Tipsport Ligy sa uskutoční podľa vzoru predĺženia v zámorskej NHL. Štyri tímy odohrajú proti sebe dva zápasy s hracím časom 20 minút a formátom traja na troch. Víťazi sa stretnú vo finále. Každý jeden tím má desať členov vrátane kapitána, trénera a generálneho manažéra. Po každom dvadsaťminútovom stretnutí budú na programe tradičné súťaže zručností – samostatné nájazdy, tvrdosť či presnosť streľby a rýchlosť korčuľovania.

Tipsport Liga 2015/16 – All Star Game (Nitra)

All Star víkend /všetky zápasy sa hrali 20 minút/:

Finále: Tím Škoda – Tím Tipsport 8:7

Góly: 6. Varga, 9. Bartánus, 11. a 12. Zigo, 14. Krejčí, 16. Dudáš, 17. Rosandič, 17. Tabaček – 2. Milam, 9. a 10. Ručkay, 13. a 20. Rzavský, 16. Blackwater, 19. Brabenec

Semifinále: Tím Škoda – Tím Slovnaft 6:6, 8:6 po súťaži zručností

Góly: 5. Krejčí, 12. Gašparovič, 14. Rosandič, 15. a 16. Bartánus, 17. Stupka, roz. nájazd Rosandič – 1. Stümpel, 3., 11. a 15. Hlinka, 17. Kroták, 19. Rapáč

Dodatočná súťaž zručností:

o najtvrdšiu strelu: Martin Dudáš 160,68 km/h – Radovan Puliš 144,75 km/h
samostatné nájazdy – 2:1: Gašparovič, Rosandič – Hvila

Tím WSM – Tím Tipsport 9:10, 10:12 po súťaži zručností

Góly: 5. Šedivý, 11. Melichárek, 11. Briestenský, 12. a 13. Laliberté, 14. Bicek, 15. Bagin, 19. Bicek, 20. Bartoš – 1. Bartečko, 3. Studenič, 4. Suchý, 7. Rzavský, 9. a 17. Brabenec, 10. Milam, 20. a 20. Blackwater, 20. Ručkay

Dodatočná súťaž zručností:

rýchlosť korčuľovania: 1. kolo bod pre Melichárka (WSM); 2. kolo bod pre Ručkaya (Tipsport)
presnosť streľby: David Laliberté (WSM) – na štyri terče potreboval osem pukov; Judd Blackwater (Tipsport) – na štyri terče potreboval sedem pukov

Prvý All-Star víkend hokejovej Tipsport Ligy odštartoval v Nitre sobotňajším draftom.

Zloženie tímov pre All-Star:

Tím Ľuboša Bartečka (Tipsport): brankár Michal Valent (HK Nitra); obrancovia Radoslav Suchý (HK Poprad), Jamie Milam (HK Nitra); útočníci Kamil Brabenec (HKM Zvolen), Judd Blackwater (HK Nitra), Daniel Rzavský (MHC Martin), Jakub Ručkay (ŠHK 37 Piešťany), Marián Studenič (HK 36 Skalica), Marcel Holovič (ŠHK 37 Piešťany). Tréner: Antonín Stavjaňa.

Tím Jozefa Stümpela (Slovnaft): brankár Michal Dzubina (MHC Martin); obranca Adrián Sloboda (HK Orange 20/HKM Zvolen); útočníci Arne Kroták (HK Poprad), Radovan Puliš (HKM Zvolen), Lukáš Hvila (HK Poprad), Michal Hlinka (Dukla Trenčín), Štěpán Novotný (MsHK DOXXbet Žiliny), Richard Rapáč (HK Poprad), Juraj Majdan (HC’05 Banská Bystrica). Tréner: Pavol Paukovček.

Tím Michala Handzuša (WSM): brankár Ján Chábera (Dukla Trenčín); obrancovia Eduard Šedivý (HC Košice), Emil Bagin (HKM Zvolen), Frederik Sandgren (HC’05 Banská Bystrica); útočníci Jiří Bicek (HC Košice), Peter Bartoš (HC Košice), David Laliberté (HK Nitra), Jan Semorád (HKM Zvolen), Tibor Melichárek (Dukla Trenčín), Dominik Briestenský (HK Orange 20/HC Slovan Bratislava). Tréner: Ján Kobezda.

Tím Róberta Petrovického (Škoda): brankár Patrik Rybár (ŠHK 37 Piešťany); obrancovia Mislav Rosandič (HC’05 Banská Bystrica), Ján Tabaček (MHC Martin), Daniel Krejčí (HKM Zvolen), Martin Dudáš (HC Košice); útočníci Marek Bartánus (HC Košice), Jakub Gašparovič (Dukla Trenčín), Václav Stupka (MsHK DOXXbet Žilina), Tibor Varga (HC Košice), Tomáš Zigo (HC’05 Banská Bystrica). Tréner: Vladimír Országh.

Zdroj: huste.tv