Olympiáda

Kompletný program Slovákov na ZOH v Pjongčangu

V piatok 9. februára začínajú Zimné olympijské hry 2018 v juhokórejskom Pchjongčchang.

Slovensko na ZOH 2018 reprezentuje 56 športovcov – 25 hokejistov, 10 biatlonistov, 7 alpských lyžiarov, 5 bežcov na lyžiach, 5 sánkarov, 3 krasokorčuliari a 1 snoubordistka.

Slovenskí športovci na ZOH v Pjongčangu 2018

BIATLON (10)

Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šíma, Šimon Bartko, Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková

KRASOKORČUĽOVANIE (3)

Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková, Nicole Rajičová

ALPSKÉ LYŽOVANIE (7)

Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová, Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat

BEŽECKÉ LYŽOVANIE (5)

Peter Mlynár, Andrej Segeč, Alena Procházková, Barbora Klementová, Miroslav Šulek

SNOUBORDING (1)

Klaudia Medlová

ĽADOVÝ HOKEJ (25)

Ján Laco, Branislav Konrád, Patrik Rybár, Ivan Baranka, Michal Čajkovský, Dominik Graňák, Marek Ďaloga, Tomáš Starosta, Juraj Valach, Peter Čerešňák, Juraj Mikuš, Martin Bakoš, Miloš Bubela, Marcel Haščák, Lukáš Cingeľ, Tomáš Marcinko, Patrik Lamper, Ladislav Nagy, Tomáš Surový, Andrej Kudrna, Peter Ölvecký, Michal Krištof, Matej Paulovič, Matúš Sukeľ, Marek Hovorka

SÁNKOVANIE (5)

Jozef Ninis, Jakub Šimoňák, Marek Solčanský, Karol Stuchlák, Katarína Šimoňáková


ZOH 2018 si okrem sledovania naživo môžete samozrejme spríjemniť kurzovými stávkami.
STAVTE SI NA ZOH 2018 BEZ RIZIKA PREHRY
Ak ešte nemáte u niektorej stávkovej kancelárie účet, odporúčame si ho založiť:

Vstupný bonus Stávka zadarmo Využite stávku zadarmo
Tipsport SK 999 EUR 5 EUR ZALOŽIT ÚČET
Fortuna SK 1 000 EUR 20 EUR ZALOŽIT ÚČET
Tipsport CZ 50 000 Kč 150 Kč ZALOŽIT ÚČET
Fortuna CZ 3 000 Kč 200 Kč ZALOŽIT ÚČET
Chance 2 000 Kč 200 Kč ZALOŽIT ÚČET

Kompletný program Slovákov na ZOH v Pjongčangu:

Sobota 10. februára

11.10 h SANE: Jednotlivci – 1. a 2. jazda (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)

12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky žien na 7,5 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Nedeľa 11. februára

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

5.30 h SNOUBORDING: Slopestyle – 1. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)

6.32 h SNOUBORDING: Slopestyle – 2. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)

12.00 h SANE: Jednotlivci – 3. a 4. jazda (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)

12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky mužov na 10 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Pondelok 12. februára

2.00 h SNOUBORDING: Slopestyle – 1. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)

2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien – 1. kolo (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

2.33 h SNOUBORDING: Slopestyle – 2. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)

3.06 h SNOUBORDING: Slopestyle – 3. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)

5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom žien – 2. kolo (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová?)

11.10 h BIATLON: stíhacie preteky žien na 10 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

11.50 h SANE: Jednotlivkyne – 1. a 2. jazda (Katarína Šimoňáková)

13.00 h BIATLON: stíhacie preteky mužov na 12,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Utorok 13. februára

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia mužov – zjazd (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

6.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia mužov – slalom (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

9.30 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou – kvalifikácia žien (Alena Procházková, Barbora Klementová)

10.05 h BEH NA LYŽIACH: Šprint klasickou technikou – kvalifikácia mužov (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)

11.30 h SANE: Jednotlivkyne – 3. a 4. jazda (Katarína Šimoňáková)

Streda 14. februára

2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien – 1. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien – 2. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová?)

12.05 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

12.20 h SANE: Dvojice – 1. a 2. jazda (Marek Solčanský a Karol Stuchlák)

13.10 h HOKEJ – MUŽI: B-skupina: Slovensko – OŠR

Štvrtok 15. februára

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G mužov (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

7.30 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 10 km voľnou technikou (Alena Procházková, Barbora Klementová)

12.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky mužov na 20 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

13.30 h SANE: Tímy (Jozef Ninis alebo Jakub Šimoňák, Katarína Šimoňáková, Marek Solčanský a Karol Stuchlák)

Piatok 16. februára

4.10 h HOKEJ – MUŽI: B-skupina: USA – Slovensko

7.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 15 km voľnou technikou (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)

Sobota 17. februára

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Super G žien (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

12.15 h BIATLON: preteky žien na 12.5 km s hromadným štartom (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

13.10 h HOKEJ – MUŽI: B-skupina: Slovinsko – Slovensko

Nedeľa 18. februára

2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov – 1. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Obrovský slalom mužov – 2. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat?)

12.15 h BIATLON: preteky mužov na 15 km s hromadným štartom (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Pondelok 19. februára

1.30 h SNOUBORDING: Big air – 1. kolo kvalifikácie 1. skupiny žien (Klaudia Medlová)

1.53 h SNOUBORDING: Big air – 2. kolo kvalifikácie 1. skupiny žien (Klaudia Medlová)

2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky tanec (Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková)

3.40 h SNOUBORDING: Big air – 1. kolo kvalifikácie 2. skupiny žien (Klaudia Medlová)

4.03 h SNOUBORDING: Big air – 2. kolo kvalifikácie 2. skupiny žien (Klaudia Medlová)

Utorok 20. februára

2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľný tanec (Lukáš Csölley, Lucie Myslivečková?)

12.15 h BIATLON: miešaná štafeta 2×6 km + 2×7,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko, Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Streda 21. februára

2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky program žien (Nicole Rajičová)

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd žien (Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

Štvrtok 22. februára

2.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov – 1. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

5.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov – 2. kolo (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat?)

12.15 h BIATLON: štafeta žien na 4×6 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Alžbeta Majdišová, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Piatok 23. februára

1.30 h SNOUBORDING: Big air – 1. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)

2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Voľný program žien (Nicole Rajičová?)

2.00 h SNOUBORDING: Big air – 2. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)

2.30 h SNOUBORDING: Big air – 3. kolo finále žien (Klaudia Medlová?)

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia žien – zjazd (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

6.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Superkombinácia žien – slalom (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

12.15 h BIATLON: štafeta mužov na 4×7,5 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Sobota 24. februára

3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Tímová súťaž (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová, Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

6.00 h BEH NA LYŽIACH: Muži na 50 km klasickou technikou s hromadným štartom (Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek)

Nedeľa 25. februára

7.15 h BEH NA LYŽIACH: Ženy na 30 km klasickou technikou s hromadným štartom (Alena Procházková, Barbora Klementová).

 

 

Shares
Share This
%d blogerom sa páči toto: