Všeobecné podmienky

Žiadne videa, alebo streamy (prenosy), ktoré nájdete na stránke onlineprenosy.com sa nenachádzajú na servery www.olineprenosy.com. Na stránke onlineprenosy.com sa nachádzajú len textové odkazy v podobe iframoch ktoré odkazujú na stránky tretích stran. Tieto vložené odkazy (streamy a videa) majú iba informačný charakter.

Prevádzkovateľ serveru www.onlineprenosy.com nezodpovedá za obsah zobrazený vo videách a streamoch, ktoré sú na serveri www.onlineprenosy.com umiestnené. Odpovednosť za streamy preberajú majitelia stream serverov na ktorých je obsah uschovávaný. Majitelia práv teda môžu žiadat odstránenie obsahu na strane stream serverov ako sú aliez.tv, justin.tv, ustream.tv, leton.tv, castalba.tvustream.tv, limev.tv, veemi.com, webcaston.com, freedocast.com, makeitlive.tv, zonein.tv, espa.tv, boxlive.tv, zonein.tv, vipcast.tv, veedocast.com, mips.tv, castamp.com,wii-cast.tv, seeon.tv, meevos.tv, jimey a iné…

Prevádzkovateľ serveru www.onlineprenosy.com nenesie odpovednosť za porušenie autorského práva, lebo žiadne video, alebo online stream sa nenachádza na jeho servery. Odkazovánie na webovú stránku, alebo embedovanie na ňu nie je v rozpore zo zákonom kopírovacích práv.

Ostatné:

Ak sa Vám TV nespustila, skúste znovu načítať stránku stlačením tlačidla F5.

Nahlásiť nefunkčnú TV, alebo online prenos – TU

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

© 2012-2016 OnlinePrenosy.com. Všetky práva vyhradené.