Futbal Video

Cristiano Ronaldo vs. Španielsko (VIDEO)

Španielske úrady v deň súboja Portugalsko – Španielsko,  prikázali portugalskej hviezde zaplatiť pokutu 18,8 milióna eur za to, že sa v rokoch 2011 až 2014 vyhýbal plateniu daní.

Cristiano Ronaldo trest prijal a potom to Španielom spočítal na ihrisku. Futbalistovi hrozí dva roky za mrežami, niekoľkomiliónová pokuta a on im za to strelil hetrik.

Kapitán Cristiano Ronaldo zariadil v ibérijskom derby hetrikom remízu 3:3 a sám označil svoj výkon za svoj najlepší na majstrovstvách sveta. Cristiano Ronaldo povedal, že to bol na majstrovstvách sveta jeho doposiaľ najlepší výkon a prvý hetrik.

Predovšetkým som veľmi rád za celý tím, pretože sme hrali veľmi dobre. Pre toto som toľko rokov tak tvrdo pracoval. Vždy som veril v seba! povedal Ronaldo novinárom.

Bývalý hráč Sportingu Lisabon a Manchestru United a hviezda madridského Realu otvoril skóre už v 4. minúte z penalty, na konci prvého polčasu z hranice šestnástky nachytal Davida de Geu a v 88. minúte vyrovnal na konečných 3:3 precíznym priamym kopom. Pre Ronalda to bol už 51. hetrik v kariére, ktorým sa stal najstarším hráčom v histórii MS, ktorý dal v jednom zápase tri góly.