Futbal Video

Hráči Manchestru United sa sťažujú. Mourinho nás ťahá dole…

V Manchestri United panuje veľmi pochmúrna a napätá nálada. A to potom, čo tréner José Mourinho skritizoval niektoré svoje hráčov, ale aj klubového šéfa Edda Woodwarda.

Mourinho je naštvaný kvôli nevydarenému prestupovému obdobiu, čo má vplyv aj na jeho jednanie s hráčmi, ktorí to nesú ťažko.

Znepokojujúce informácie pre fanúšikov Manchestru United prichádzajú z turné v USA. Vzťahy hráčov s trénerom José Mourinhom sa zhoršili a nálada v klube je prakticky na bode mrazu. Zapríčinilo to nešťastné vyjadrenie po sobotňajšej prehre s Liverpoolom (1:4).

Z toho zápasu som si nič nevzal. Toto nie je môj tím, ani z 30 percent. Polovica hráčov tu po deviatom auguste nebude,uviedol José Mourinho po porehre s Liverpoolom.

Hráčom sa vyjadrenie kouča samozrejme nepáčilo, pretože sú v tom tak trochu nevinne. José Mourinho zjavne nie je spokojný s prácou Edda Woodwarda. Bohužiaľ kvôli tomu trpia všetci okolo.

Sme naštvaní, pretože jeho nálada nás ťahá dole. Je to vyčerpávajúce, povedal nemenovaný zdroj pre Daily Mail.

Situácia v United nie je priaznivá, aj preto sa José Mourinho stal v očiach bookmakerom hlavným kandidátom na post trénera, ktorý bude v Premier League ako prvý v tejto sezóne odvolaný.