Futbal

Po kritike Sergio Ramos prehovoril

Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos, nechcel komentovať negatívnu kritiku verejnosti na jeho osobu po predčasnom odstúpení útočníka FC Liverpool Mohameda Salaha, z finálového duelu futbalovej Ligy majstrov v Kyjeve.

Tridsaťdvaročný Ramos čelil v rôznych diskusiách dokonca aj podozreniam, že egyptskému útočníkovi a opore „The Reds“ spôsobil  vykĺbenie ramena úmyselne. Ďalej sa na neho valila kritika za to, že mal podiel na otrase mozgu brankára Lorisa Kariusa, ktorý sa podrobil lekárskemu vyšetreniu. Teraz sa Španiel rozhodol sa prehovoriť.

Nechcel som o tom hovoriť, pretože nakoniec by sa to všetko nafúklo a obrátilo proti mne. Ale keď sa pozorne pozriem na celú situáciu, Salah ma najskôr chytí za ruku a ja padám opačným smerom. On sa chytí za druhé rameno, nie za to ľavé, ktorým ma držal. Ale ľudia povedia, že som sa zachoval ako džudista. Písal som si s ním a má sa dobre. Pokojne si mohol nechať pichnúť injekciu a zápas dohrať. Ja som to tak urobil už neraz. uviedol SergioRamos

Vo finále Ligy Majstrov urobil brankár Liverpoolu dve fatálne chyby, ktoré možno stáli jeho klub triumf v najprestížnejšej súťaži. Najnovšie zistenia odborníkov sú také, že Karius utrpel po strete s Ramos  otras mozgu.

Brankár tvrdí, že sa mu to stalo po kontakte so mnou? Potom už len chýba, aby Roberto Firmino odhalil, že dostal chrípku, lebo na neho spadla kvapka môjho potu. Neviem, prečo takto mnohí ľudia reagujú. Možno preto že sme Real Madrid a víťazíme častejšie ako tí ostatní, ironicky podotkol Ramos.