Ostatné športy Stream Video

Tirreno-Adriatico online: Sagan a Contador sa prvýkrát predstavia spolu (VIDEO)

Slovenský cyklista Peter Sagan absolvuje tohtoročnú premiéru na WorldTour na podujatí Tirreno – Adriatico.

Tradičné talianske preteky oslavujú päťdesiate výročie. Začnú sa tímovou časovkou v stredu 11. marca. Vyvrcholia individuálnou v utorok 17. marca.

Peter Sagan vlani získal na podujatí červený dres víťaza bodovacej súťaže. Tento rok bude spoločne s Albertom Contadorom kapitánom tímu Tinkoff-Saxo.

Sledujte preteky Tirreno-Adriatico v priamom prenose ONLINE

Tirreno – Adriatico sľubuje skvelé predstavenie. Tento rok sa prvýkrát v jednom pelotóne stretnú Alberto Contador, Vincenzo Nibali a Nairo Quintana.

Pôvodne mal štartovať aj Chris Froome, ale pre chorobu sa odhlásil. Zo zdravotných dôvodov sa nepredstaví ani Saganov konkurent v záverečných koncovkách Marcel Kittel.

Záverečné kilometre 1. etapy / víťaz: Adriano Malori (Peter Sagan finišoval na 9. mieste)

Záverečné kilometre 2. etapy / víťaz: Adriano Malori (Peter Sagan skončil na 2. mieste)

Záverečné kilometre 3. etapy / víťaz: Van Avermaet (Peter Sagan finišovaltesne na 2. mieste)

Záverečné kilometre 4. etapy / víťaz: Wouter Poels (Peter Sagan skončil na 26. mieste)

Záverečné kilometre 5. etapy / víťaz: Nairo Quintana (Sagan si šetril svoje sily na 6. etapu)

Záverečné kilometre 6. etapy / víťaz: Peter Sagan (Sagan vyhral prvú etapu v drese Tinkoffu)

Záverečné kilometre 7. etapy / víťaz: Fabian Cancellara (Peter Sagan skočil na 124. mieste)

Zdroj: youtube, facebook