Futbal Video

Liverpool stratil vyhratý zápas

Včera sme boli svedkami veľkého obratu v 5. kole Ligy Majstrov, keď anglický FC Liverpool vyhrával v Seville už 3:0, no nakoniec sa Seville podaril husársky kúsok a zápas sa skončil remízou 3:3.

Hráči Sevilly bojovali za všetkých svojich fanúšikov, ale hlavne za svojho trénera Manuela Eduarda Berizza, ktorý sa v šatni všetkým hráčom priznal, že bojuje so zákernou chorobou rakovinou prostaty. Touto správou zdrvení futbalisti FC Sevilla po týchto slovách nemohli zvyšných 45 minút absolvovať bez boja.

Liverpool vie, aké je to otáčať nepriaznivé zápasy. Vo finále LM v roku 2005 proti AC Milan, „The Reds“ prehrávali po prvom polčase 0:3, no v druhej 45. minútovke vyrovnali na 3:3 a ušatú trofej vyhrali až na pokutové kopy.

Zdroj: youtube, skysports